DARMOWA DOSTAWA INPOSTEM OD 149 ZŁ
Załóż sklep Zaprojektuj odzież
Koszyk
0

Chcesz zamówić odzież lub akcesoria ze swoją grafiką w ilości hurtowej?

Dobrze trafiłeś!
 

Napisz do nas i zapytaj o wycenę!

hurt@bazgram.pl

 

DLACZEGO MY?

Posiadamy bardzo szeroki asortyment odzieży i akcesoriów wysokiej jakości, idealnie nadających się jako nośniki trwałych nadruków. W naszej ofercie znajdziesz ponad 70 różnorodnych produktów (różnego typu koszulki, bluzy, kubki, torby, plecaki, czapki, japonki, gadżety). Szukasz produktu, którego nie ma w naszej stałej ofercie? Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną!

Mamy dostęp do najnowocześniejszych dostępnych na rynku technologii znakowania odzieży i akcesoriów. Oferujemy nadruki wykonywane metodą DTG, sitodrukiem, metodą sublimacji i haftem cyfrowym. Jako jedni z nielicznych oferujemy pełen nadruk (fullprint) na 100% naturalnej bawełnie. Gwarantujemy wierne odwzorowanie kolorów oraz trwałość nadruków. Nie wiesz, jaki rodzaj technologii nadruku wybrać? Zapytaj naszych ekspertów i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Nasze nadruki wykonywane są na odzieży z certyfikatem OEKO-TEX ® z wykorzystaniem farb ekologicznych. Pracujemy na maszynach, które ograniczają ilość zużywanych odpadów.

Oferujemy nieodpłatną pomoc graficzną w stworzeniu nadruków na podstawie briefu oraz w przygotowaniu projektów do druku.