DARMOWA DOSTAWA INPOSTEM OD 149 ZŁ
Załóż sklep Zaprojektuj odzież
Koszyk
0

Polityka jakości


Satysfakcja naszych klientów z otrzymanych produktów oraz jakości świadczonych przez nas usług jest naszym priorytetem. Wierzymy, że cel ten uda nam się osiągnąć poprzez przestrzeganie poniższych standardów:

Wysokiej jakości odzież produkcji własnej oraz ubrania od sprawdzonych producentów

W swojej ofercie stawiamy wyłącznie na sprawdzonych i wiarygodnych producentów odzieży, kierując się jakością i posiadanymi certyfikatami. Niektóre z produktów dostępnych w naszym asortymencie (np. produkty fullprint) szyte są w naszej polskiej szwalni z użyciem certyfikowanej bawełny organicznej.  

Szeroki asortyment produktów

Na naszej stronie poza produktami męskimi i damskimi znajdziesz również ubrania dla dzieci. Posiadamy szeroki wachlarz rozmiarów - począwszy od dziecięcych 3-4 do 12-14 lata, kończąc na rozmiarach nawet do 5XL.

Nadruki najwyższej jakości

Nadruki na odzieży i akcesoriach wykonywane są w naszej drukarni cyfrowej, mieszczącej się w Łodzi. Wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt firmy Kornit oraz certyfikowane, ekologiczne farby. Drukarnia zatrudnia wykwalifikowanych technologów druku, którzy są w stanie dobrać zoptymalizowane rozwiązanie do każdego zamówienia.

Każdorazowa kontrola jakości

Zanim zamówienie trafi do Twoich rąk poddawane jest serii testów i kontroli mających na celu dostarczenie Tobie pełnowartościowego produktu, który będzie służył latami. Dokładamy wszelkich starań aby produkty były pozbawione wad natomiast w skrajnych przypadkach istnieje możliwość złożenia reklamacji.

Bezpieczne opakowanie

Zamówioną odzież właściwie zabezpieczamy foliami ochronnymi, które mają zapobiegać jakimkolwiek uszkodzeniom.

Zaangażowana obsługa klienta

Na każdym etapie realizacji nasz klient może zwrócić się do Biura Obsługi Klienta, pisząc na adres: kontakt@bazgram.pl lub poprzez wiadomość prywatną na naszym fanpage’u. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.