DARMOWA DOSTAWA INPOSTEM OD 149 ZŁ
Załóż sklep Zaprojektuj odzież
Koszyk
0

Witaj na Bazgram.pl!

 
Odkryj naszą kreatywną społeczność, współtworzoną przez autorów nadruków na odzież i akcesoria oraz klientów, poszukujących oryginalnych i personalizowanych produktów. Tworzymy miejsce, w którym każdy może wyrażać siebie, uwolnić swoją wyobraźnię i...zarabiać!

 

Bazgram.pl to:

Multibrandowy sklep internetowy
z odzieżą i akcesoriami z nadrukami.

Znajdziesz tu koszulki, bluzy, kubki
i dziesiątki innych produktów z nadrukami, zaprojektowanymi przez utalentowanych,  niezależnych grafików
oraz popularnych twórców internetowych treści – youtuberów, tiktokerów, instagramerów. Każdy twórca nadruków kreuje swoją własną markę, obecną pod adresem: nazwatwórcy.bazgram.pl.
 

 

Platforma e-commerce, umożliwiająca prowadzenie własnego sklepu internetowego z odzieżą i akcesoriami z nadrukami

Założenie i prowadzenie sklepu na naszej platformie jest całkowicie bezpłatne. Nasze działanie opiera się na modelu Print on Demand (druk na rządanie). Oznacza to, że właściciel sklepu – twórca grafik, dodaje do swojego sklepu  wirtualne produkty, będące wizualizacją tego, co otrzyma klient po dokonaniu zamówienia. Produkt trafi do produkcji dopiero, gdy ktoś go kupi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz tworzyć własne kolekcje ubrań i gadżetów bez żadnych kosztów!


 Generator personalizowanych ubrań i gadżetów                                  

 Miejsce, w którym sam zaprojektujesz i zamówisz odzież i akcesoria z własnym nadrukiem  w ilości już od 1 sztuki! Możesz tu tworzyć personalizowane prezenty albo projektować własne ubrania. Zobacz sam, jakie to proste!